شنیده ها حاکی از آن است که بازیگر مشهور کیانو ریوز تا زمانی که توان دارد به فعالیت خود ادامه می‌دهد

 سلبریتی‌هایی که با بالا رفتن سن، جذاب‌تر می‌شوند! +تصاویر

«ماجراجویی فوق‌العاده بیلی و تد» (Bill and Ted's Excellent Adventure) از کیانو ریوز یک ستاره ساخت و بعد از آن بود که او در فیلم‌هایی بازی کرد که نه تنها پرفروش و تحسین شده بودند بلکه یک سنگ بنای فرهنگی را بنیان نهادند، فیلم‌هایی مانند «نقطه شکست» (Point Break) و «سرعت». بعد از آن به نظر می‌رسید که «ماتریکس» (The Matrix) اوج او در هالیوود باشد، اما اینطور نبود.
فیلم‌های «جان ویک» (John Wick) اکشن‌های بسیار پیچیده‌تری نسبت به «ماتریکس» بوده و گاهی اوقات در آن‌ها از حیوانات و خودرو‌های سریع به شکلی خلاقانه نیز استفاده شده است. علاوه بر این وی فیلم «مبارز تای چی» (Man of Tai Chi) را کارگردانی کرد که از زندگی دوستش، تایگر چن، الهام گرفته شده است.
در تمام طول این مدت ریوز با خود روراست بوده و از دنیای بیل و تد دور نشده به طوری که قرار است در دنباله این فیلم در سال ۲۰۲۰ نیز بازی کند. هر بار که ریوز را می‌بینید می‌فهمید که فهمیده‌تر از قبل شده است و زیاد خودش را زیاد جدی نمی‌گیرد. علاوه بر این ساده‌زیستی و احترامش به حریم خصوصی افراد و به خصوص زنان نیز بر محبوبیت این بازیگر دوست‌داشتنی افزوده است.